Novi skandal na Australijan openu: Sukobile se Grkinja i Ruskinja, Noletov mrzitelj se naslađivao (VIDEO)

- Još jednom ako vikne prema meni... - počela je Sakari nakon neposrtskog poteza Šnajderove

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Tanjug/AP

Šesta teniserka sveta Marija Sakari plasirala se u treće kolo Australijan opena pošto je sa 3:6, 7:5, 6:3 savladala Dijanu Šnajder. Ruska tinejdžerka, koja je u glavni žreb ušla kroz kvalifikacije, dobro je namučila Grkinju.

Igrala je vrlo agresivno i pogađala neke teške lopte. U prvom setu je preokrenula 1:4 i dobila ga, a imala je šanse i u drugom. Kod vođstva Sakari 5:4 u drugom setu Šnajderova je na đusu odservirala as, a zatim pogledala prema grčkoj teniserki i glasno viknula.

U sledećem poenu je pogodila forhend dijagonalu koju Sakari nije uspela da vrati. Tada je opet glasno uzviknula u pravcu Grkinje, na šta se ova prvo nasmejala, a onda je nešto prelomilo u njoj pa je krenula prema sudiji.

– Još jednom ako vikne prema meni… – počela je Sakari, ali ju je sudija prekinuo upadicom:

– Mislim da to nije bilo upućeno direktno tebi – rekao je sudija.

– A ne, ne, išla je prema meni. Još jednom ako to uradi, zvaću glavnog sudiju – nije se dala Sakari.

Sve to na Tviteru je objavio poznati mrzitelj Novak Đokovića, Ben Rotenberg, uz komentar:

“Šnajder vrišti, Sakari kipi”.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas