Bizarna situacija na Ostrvu: Mitroviću poništen pogodak sa bele tačke, a razlog je neverovatan! (VIDEO)

Na kraju ništa od pobede za tim iz Londona

Fudbaleri Fulama poraženi su na gostovanju Njukaslu sa 1:0, a tragičar ovog susreta bio je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović. Najbolji strelac u istoriji srpske reprezentacije uspeo je da realizuje jedanaesterac u 69. minutu, ali je on ipak poništen.

Razlog za to je Mitrovićev kontakt lopte sa obe noge. Napadač Fulama se okliznuo, pa je šutnuo loptu desnom nogom, ali se ona odbila o levu i tako završila u mreži Njukasla. Sudija je to uočio i sa pravom poništio gol.

Domaći su tu grešku kaznili u 89. minutu, kada je Isak pogodio za pobedu i nova 3 boda koja Njukasl čuvaju u vrhu tabele.

Na drugoj strani, Čelsi je uspeo da izađe iz serije loših rezulata, pa je u Londonu savladao Kristal Palas minimalnim rezultatom. Jedini gol na utakmici, postigao je Haverc u 64. minutu na asistenciju Zijeha.

Podsećamo, Čelsi je u poslednja 3 meča u Premijer ligi osvojio samo bod. Zabeleženi su porazi od Fulama, Mančester sitija i remi sa Notingem Forestom.

Standings provided by Sofascore

Zvezda startovala pobedom na pripremama: Crveno-beli nadigrali člana poljske Ekstraklase!

Izvor: Objektiv.rs, Hotsport