Previše je crnih vesti za samo četiri dana u novoj godini.
Poslednja siže iz Meksika, odnosno UFC sveta, čiji je borac Fil Baroni (46) uhapšen zbog ubistva devojke.
Kako javlja Fox policija, je Baronija lišila slobode u hotelu u San Panču.
Sumnja se da je bivši as borilačkih sportova pretukao svoju devojku kada mu je priznala da ga je prevarila. U jednom trenutku ju je podigao i bacio pod tuš, a onda je u padu udarila glavom i koji minut kasnije preminula.
Phil Baroni has been arrested for murdering his girlfriend in Mexico pic.twitter.com/5ujYsGtKit
— YalaB (Mateusz Rębecki Fan Account) (@wolajustowska) January 3, 2023
Policajci su stigli u hotel gde su ženu zatekli golu kako leži na krevetu prekrivenom plahtom sa vidljivim tragovima višestrukih udaraca, brojnim masnicama po licu i delovima tela te bez vitalnih znakova. Navodi se i da je Baroni bio pod uticajem alkohola i narkotika.
Inače, Baroni je u profesionalni MMA svet ušao 2000. godine, a borio se za organizacije UFC, PRIDE, Strikeforce, Cage Rage i Bellator.
Bonus video:
Ronaldo se obrukao na promociji: Veliki gaf Kristijana u Saudijskoj Arabiji (VIDEO)







Komentari (0)