Fudbaler Vojvodine i mladi srpski reprezentativac Jovan Milošević mogao bi karijeru da nastavi u Štutgartu, piše nemački “Kiker”.
Najbolji strelac minulog Evropskog prvenstva za igrače do 17 godina nije dobio veću šansu kod Milana Rastavca tokom polusezone u Superligi Srbije odigravši samo 66 minuta
Tako bi talenat koji se brusio u Fubalskom centru “Vujadin Boškov” mogao da krene put Štutgarta, čiji je sportski direktor Sven Mislintat imao načelni dogovor sa mladićem.
U međuvremenu je Mislintat napustio Štutgart, pa tako status Jovana Miloševića ostaje u vazduhu.
Kako piše “Kiker”, “situacija je sada nezgodna”, jer pitanje je da li će Štutgart povući potez ove zime i isplatiti Vojvodini potraživanih 600.000 evra ili će rizikovati da čekaju do leta kada bi neko drugi mogao da “uskoči” i prigrabi slobodnog napadača.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)