Sud odbacio optužbu za ZLOSTAVLJANJE protiv glumca: Kevin Spejsi negirao optužbe

Većanje je trajalo duže od sat vremena

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Shutterstock

Sud u Njujorku odbacio je tužbu za seksualni napad protiv glumca Kevina Spejsija, javlja “Bi-bi-si”.

Slučaj je pokrenuo Entoni Rap, koji tvrdi da ga je glumac neprikladno dodirivao na zabavi organizovanoj 1986. kada je imao 14 godina.

Gospodin Rap, koji sada ima 50 godina i koji je takođe glumac, podneo je tužbu u septembru 2020. i tražio je oko 40 miliona dolara (36 miliona funti) odštete. Spejsi je negirao optužbe.

U četvrtak, nakon tronedeljnog suđenja na saveznom sudu na Menhetnu, porota je utvrdila da gospodin Rap nije dokazao tvrdnju da je Spejsi počinio neželjeni seksualni napad.

Većanje je trajalo duže od sat vremena, a nakon što je sudija pročitao presudu, gospodin Spejsi je navodno zagrlio svoje advokate pre nego što je napustio sudnicu.

On se mimo ovoga suočava sa pet optužbi u Velikoj Britaniji za seksualni napad, za koje se izjasnio da nije kriv.

BONUS VIDEO:

Izvor:

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar