Žofri Lovernj, košarkaš Fenerbahčea, na zvaničnom Tviter profilu napisao je da će ostati do kraja sezone član istanbulskog kluba.
Prethodnih dana spekulisalo se o povratku Francuza u Partizan, međutim ovom objavom stavljena je tačka na sve spekulacije.
“Moji grobari, Partizane i predsedniče Mijailoviću hvala vam na svojoj ljubavi i interesovanju koje ste pokazali za mene. Uveren sam da će nam se putevi ponovo ukrstiti i da ću se vratiti kući. Ostajem košarkaš Fenerbahčea i motivisan sam, kao i uvek, da osvajam trofeje s ovim klubom”, napisao je Lovernj na Tviteru.
Moji grobari, @PartizanBC and @Ostoja1945 thank you for the love & interest you showed me these days
I’m sure our roads will cross again and I will be back home.
I’m remaining a player of @FBBasketbol and I’m motivated and will fight as always to win trophies with this team!
— Joffrey Lauvergne (@1JOLOLO) January 6, 2020
Lovernj iza sebe ima turbulentnih godinu i po dana u Feneru, za taj period nije uspeo da opravda zbog čega je doveden, a sve usled brojnih povreda.
Ove sezone odigrao je 12 utakmica u Evroligi prosečno beleži 7,8 poena, 3,3 skoka i 0,8 asistencija za 16 minuta na terenu.
Dvadesetosmogodišnji košarkaš dres Partizana nosio je u periodu od 2012. do 2014, ostavio je dubok trag, a da li će se i kada vratiti videćemo u budućnosti.







Komentari (0)