Kakva završnica u Lećeu: Damfriz u poslednjim sekundama doneo pobedu Interu!

Uzbudljivi mečevi na Apeninima

Fudbaleri Intera uspeli su u nestvarnoj završnici da slave protiv Lećea rezultatom 2:1 u prvom kolu Serije A.

Nije moglo bolje da krene po ekipu iz Milana pošto je Romelu Lukaku doneo prednost gostima posle svega dva minuta igre.

I pored toga što su “neroazuri” bili opasniji, Leće je odlučio da pokaže zube jednom od glavnih favorita za Kalčo ove godine.

Na startu drugog poluvremena izjednačenje novopečenom prvoligašu donosi Sizej, od tog momenta gledamo dramu na stadionu u Lećeu.

Ipak, presudan momenat odigrao se u samom finišu kada posle jednog karambola Damfirz ubacuje loptu u mrežu domaćina i donosi pobedu Interu.

U drugom meču koji je počeo u 20.45 Torino je prema očekivanjima savladao Moncu sa 2:1.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Zvezda rutinski protiv Voždovca: Poker šampiona Srbije na krilima sjajnog Ivanića!