U Kliničkom centru Vojvodine (KCV), trenutno se leči 138, a u Opštoj bolnici u Pančevu 167 pacijenata kod kojih je potvrđeno da su oboleli od virusa COVID-19, saopštila je u četvrtak uveče vojvođanska vlada.
U saopštenju se dodaje da se u privremenoj bolnici u hali 1 Novosadskog sajma trenutno leči 187 pacijenta sa lakšom kliničkom slikom koja ne zahteva hospitalizaciju.
Kako se navodi, tokom prethodne noći, kod jedne štićenice Doma za stare i penzionere u Molu evidentirano je prisustvo novog koronavirusa.
“Njeno stanje je stabilno, sve neophodne mere su preduzete, a epidimiološka služba na terenu radi u skladu sa propisanim procedurama”, stoji u saopštenju.
Pratite nas i putem iOS i android aplikacije – Objektiv.rs
Od 17 časova počinje NAJDUŽI POLICIJSKI ČAS: Zabrana kretanja do utorka u 5.00 sati







Komentari (0)