Pikantna sudbina ČUVENE DIVE: Snima bezobrazne filmove, a nekad se uspešno bavila sportom! (FOTO)

Domogla se i reprezentacije SAD

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/ Twitter

Jedna od najpoznatijih porno zvezda u Americi Džejda Kej se sa nostalgijom priseća svoje karijere umetničke klizačice.

Ova 29-godišnja brineta filipinskog porekla je uspela da se domogne reprezentacije SAD pod svojim pravim imenom – Melisa Bulanhagi.

– Moje detinjstvo je proteklo u klizanju jer su me roditelji gurali ka sportskoj karijeri. Lako sam postigla uspeh jer sam bila dobra, ali sam posle srednje škole počela da brinem da bih mogla da ostanem nevina. Onda sam otkrila kučku u sebi – istakla je Džejda koja je visoka 152 centimetra.

Ona se povukla iz umetničkog klizanja nakon skandala pred Olimpijske igre u Sočiju 2014. godine. Iako je osvojila državno prvenstvo SAD i time trebalo da učestvuje na velikom događaju, u Rusiju je poslata šampionka u kategoriji devojčica.

Pogledajte kako izgleda Džejda Kej:

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar