Igor Duljaj neće biti deo stručnog štaba na čijem je čelu Ilija Stolica, saznaje Telegraf.
Novi trener je sa sobom doveo četiri pomoćnika i najavio razgovore sa ljudima koji su u ranijem periodu pomagali i Savu Miloševiću i pomenutom Stanojeviću, ali, u toj priči neće biti nekadašnjeg asa crno-belih i Šahtjora pošto je svako krenuo svojim putem.
Igor Duljaj se neće pojaviti na okupljanju za početak nove sezone, a sa istekom ugovora, krajem tekućeg meseca, završiće svoju misiju u Humskoj.
Misija je počela još u mandatu Sava Miloševića kada je Duljaj implementiran u stručni štab i još tada se govorilo da ga klub u budućnosti zapravo priprema za poziciju šefa stručnog štaba, s obzirom da je već imao trenersko iskustvo u stručnom štabu Šahtjora i to na najvišem nivou.
U decembru 2019. godine, angažovan je u stručnom štabu Sava Miloševića u Partizanu, da bi ga posle promene na klupi Aleksandar Stanojević imenovao za prvog pomoćnika. U ponedeljak će biti jasnije ko će, sem pomenutih trenera koji su u stručnom štabu Ilije Stolice, biti taj ko će zameniti Duljaja.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)