DELEZ SRBIJA otvorila 10 novih Maxi supermarketa u istom danu

Kontinuirano ulaganje u proširenje maloprodajne mreže strateški je model poslovanja ove kompanije

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Promo

Najveći maloprodajni lanac svečano je otvorio u jednom danu 10 novih Maxi supermarketa. U devet gradova širom Srbije, od danas, 188 novozaposlenih biće podrška kupcima u nabavci.

Širok asortiman, proverena komšijska Maxi usluga i jedinstveni koncept poverenja, dočekuju nove potrošače u Beogradu, Zrenjaninu, Smederevskoj Palanci, Kraljevu, Nišu, Valjevu, Užicu, Paraćinu i Ćupriji.

– Širenje maloprodajne mreže, digitalizacija procesa i zapošljavanje velikog broja novih kolega ključne su oblasti poslovanja kojima strateški težimo. Današnja svečana otvaranja rezultat su vrednog timskog rada, ali i želje da Maxi ostane omiljeni supermarket kupaca i sinonim za proverenu komšijsku uslugu i kvalitetne i sveže proizvode. Kako bismo prilikom i ovih otvaranja novih prodavnica pokazali posvećenost lokalnoj zajednici, naše kolege iz Zrenjanina su odlučile da kompanija donira sredstva odeljenju za pedijatriju Opšte bolnice u ovom gradu – rekao je Dejan Virijević, potpredsednik operacija i lanca snabdevanja kompanije Delez Srbija.

U Zrenjaninu, doktoru Vanji Kunkinu, pomoćniku direktora za medicinska pitanja Opšte bolnice Đorđe Joanović, uručena je donacija od 500 000 dinara zahvaljujući kojoj će biti pružena podrška u radu službe pedijatrije i poboljšanju uslova za lečenje pacijenata.

Kontinuirano ulaganje u proširenje maloprodajne mreže, razvoj ponude i usluge vrhunskog kvaliteta, uz višekanalni pristup, strateški je model poslovanja kompanije koja od danas u svojoj mreži broji 482 prodavnice.

BONUS VIDEO:

Izvor: PR tekst

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar