Uroš Maksimović, vlasnik kafića na Vidikovcu, poginuo je u stravičnoj nesreći koja se dogodila na kružnom putu kod naselja Kijevo u Beogradu, kada je automobil marke BMW u kome je bio sleteo sa puta.
Nesreća se dogodila u noći između 9. i 10. maja, oko 1 sat noću.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Automobil je pod nerazjašnjenim okolnostima sleteo sa puta u kanal i prevrnuo se na krov. Scena je bila jeziva, kola su potpuno smrskana, a vozač je zadobio povrede opasne po život. On je kolima Hitne pomoći prebačen u Urgentni centar, ali je tamo preminuo uprkos svim naporima lekara – rekao je izvor.
Na Fejsbuku se u jednoj grupi pojavio dirljivi oproštaj od Uroša Maksimovića.
– U teškoj saobraćajnoj nesreći poginuo je naš bivši komšija Uroš Maksimović Maksa. Odrastao je i živeo u prostorijama spoljašnjeg bazena Banjica u Crnotravskoj ulici, na Vidikovcu je bio vlasnik lokala. Uroš će biti sahranjen u Gornjem Milanovcu u petak – naveo je prijatelj stradalog vozača.
Maksimović je iza sebe ostavio porodicu, suprugu i sina koji su se čituljama oprostili od njega u novinama.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)