Nakon što su se u javnosti pojavile poruke, iz telefona Jovane Jeremić, koje je navodno slao Aleksandar Milić Mili, voditeljka se odmah oglasila i izjavila da mora da zaštiti kompozitora.
Sve je počelo tako što je tokom emisije “Vikend jutro” telefon voditeljke Jovane Jeremić fotografisan, a kada je fotografija zumirana u inboksu se među prvima našla poruka za koju se misli da je Milijeva, zbog imena koje je upisano i slike koje neodoljivo podseća na Milija.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– A može i spa ako ti je do opuštanja… Mnogo nudim, ne valja – stajalo je u poruci, a ubrzo su usledili komentari na mrežema:
– Vi znate moje kodekse. Nikad ne idem sa oženjenim, ovo je mlad dečko isti je Mili, mnogo liče. Ne zove se Mili, tako sam ga ja oslovila. To je moj prijatelj, ukucala sam ga tako jer mi je mio. Nije u pitanju kompozitor iz “Granda”, napravićemo čoveku problem – pravdala se Jeremićeva i dodala:

-Ovaj dečko je mlad pre svega, a ne kao Mili. Ja znam tri takva ćelava muškarca u životu a trećem neću da pominjem ime.
BONUS VIDEO:
Komentari (0)