I opozicioni novinari PRIZNAJU: Vučić odneo pobedu i u Beogradu! (VIDEO)

Lista SNS-a osvojila je na ponovljenim izborima u Beogradu 1.585, u odnosu na 1.150 osvojenih 3.aprila

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Vlada Sporcic

Nakon ponovljenih izbora na nekim biračkim mestima, predsednik Srbije Aleksandar Vučić i SNS odneli su još ubedljiviju pobedu, a to su sada priznali čak i protivnici.

Novinarka opozicionog nedeljnika “Vreme” Jovana Gligorijević, gostujući na televiziji N1, priznala je da je predsednik Srbije Aleksandar Vučić pobedio i u Beogradu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Da, postojala je šansa da SNS ne pobedi u Beogradu ali to se nije dogodilo!

Podsetimo, predsednik Izvršnog odbora Srpske napredne stranke (SNS) Darko Glišić istakao je da je na ponovljenim izborima lista “Aleksandar Vučić – Zajedno možemo sve” osvojila više glasova nego 3. aprila, i poručio da to pokazuje da su građani glasali za mir i stabilnost.

– U Velikoj Moštanici lista koju predvodi SNS osvojila je 598 glasova, od 856 izašlih birača, na Karaburmi Kara 408 glasova od 833 izašlih, u Višnjici 488 glasova od 741 izašlih, a u centru, na Terazijama, 40 odsto glasova, a 3. aprila na tom mestu imala je 20,1 odsto glasova – rekao je Glišić.

Time je, u Beogradu, lista SNS-a osvojila 1.585 od 2.668 glasova, u odnosu na 1.150 osvojenih 3.aprila, a više o tome pročitajte klikom OVDE.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar