“Još sutra sam u medijima tim povodom” – Vučić objavio: Neće me biti ni na kakvom otvaranju DO IZBORA

"Sutra da ćemo potpisati ugovor sa Kinezima za deonicu Sjenica-Ivanjica-Arilje-Požega i Požega ka Boljaru", rekao je predsednik

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Objektiv.rs/Filip Plavcic

Predsednik Srbije i lider SNS Aleksandar Vučić najavio je da će još sutra prisustvovati potpisivanju sporazuma u vezi autoputa Sjenica-Požega, i da se posle više neće pojavljivati na bilo kakvom otvaranju do izbora.

– Sutra da ćemo potpisati ugovor sa Kinezima za deonicu Sjenica-Ivanjica-Arilje-Požega i Požega ka Boljaru. Počinjemo da gradimo veliku školu u Sjenici i Novom Pazaru. Neću posle toga više da se pojavljujem na bilo kom otvaranju – najavio je on.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Vučić je, tokom vožnje na otvaranju brze pruge Beograd – Novi Sad za putnički saobraćaj novinarima kazao da je ranije najavio da se neće pojavljivati u državnoj funkciji nedelju do dve pred izbore.

– Samo ću se pojavljivati na političkim skupovima, da ne bi kukali (politički protivnici) zašto su izgubili – poručio je on.

BONUS VIDEO: 

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas