Ana Korać tvrdi da i dalje VOLI Davida: Starleta progovorila o BRAKU nesuđene jetrve: “Dalili je dosadno”

Koraćeva je otvorila dušu na brojne teme o njenom privatnom životu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/RTVPink

Starleta Ana Korać prokomentarisala je odnos udate Dalile Dragojević i Filipa Cara u rijalitiju “Zadruga”.

Dalila se iako je udata za Dejana Dragojevića prepustila flertu sa Carem, što su mnogi osudili, a starleta i bivša devojka Dejanovog brata, rekla je da je Dragojevićki verovatno dosadno u braku.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Mislim da im je jako dosadno u braku, pa je njoj prijala pažnja drugog muškarca, a da li se zaljubila – nije. Prija joj, to je sigurno. Kada bi David… Dejan, jao pobrkala sam lončiće, kada bi Dejan izašao, mislim da bi njih dvoje bili zajedno – istakla je Ana, koja je na jednoj proslavi bila sa bivšim dečkom Davidom, pa je otkrila šta se tamo dešavalo:

– Jesmo, nismo sedeli zajedno, ne pričamo uopšte, ja sam htela da ostanemo dobri drugari, ali ništa od toga.

Kako kaže, od pomirenja nema ništa.

– Ja ga stvarno volim, ali kao čoveka, nekog sa kim sam živela dugo, ali to je sve – ističe Ana Korać i dodaje da ju je najviše oduševila kontroverzna Slovenka Deniz Dejm.

– Deniz me oduševila, nju obožavam, volela bih da izađemo jednom u provod, sa Janjušem, to bi bilo ludilo. Ako Deniz zarađuje od toga, ja to ne oduđujem, ali ja to ne bih uradila – zaključuje Ana za portal “Srbija danas”.

BONUS VIDEO:

Izvor: Srbija Danas

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar