Trener Sočija oduševljen crno-belima: Ništa ne praštaju, Partizan je ozbiljan ratnik evropskih kupova

Meč je na programu u čertvrtak

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Youtube

Trener Sočija Vladimir Fedotov obratio se novinarima dan pred meč protiv Partizana (četvrtak 18 časova) u okviru trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija.

Fedotovo je do neba hvalio crno-bele…

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Partizan je ozbiljan ratnik evropskih kupova. On je barjaktar srpskog fudbala. Protivnicima ništa ne poklanja, ni u napadu ni u odbrani. Moraćemo dobro da se potrudimo da bismo došli do pobede. Sigurno će biti jako zanimljiv meč- poručio je Fedotov.

Rekao je trener ruskog tima da je mnogo kvalitetnih igrača u timu Partizana.

– Ozbiljno se spremamo za dvomeč. Znamo da su skauti Partizana bili na našoj utakmici sa Ahmatom, ali poznajemo dobro i mi njih. Tu su Bibars Natho, Rikardo, da ne nabrajam dalje, jer bih mogao da naređam dosta igrača. Mnogo su jak tim. Ali, nema savršenih ekipa. Svi prave greške i verujem da ćemo sutra pronaći rupu u njihovoj odbrani.

– Šteta je što ćemo igrati kod kuće bez podrške navijača, dok će nas u Beogradu dočekati pun stadion i tamo će publika biti protivnikov 12. igrač. Nisu baš podjednaki uslovi.

Zadovoljan je Fedotov što pravilo gola u gostima više ne važi u evropskom fudbalu.

– To pravilo je dugo bilo na snazi i gostujući timovi su imali veliku prednost. Sada je sve pošteno, ujednačeno, mečeve više ne odlučuju ti efekti- istakao je Fedotov.

Partizan odleteo za Soči, Stanojević objavio spisak putnika: I dalje bez Obradovića i Miljkovića

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar