“Nipplepeople” odložili koncerte u Beogradu, Novom Sadu i Kragujevcu

Novi koncerti najavljeni za jun

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/Objektiv.rs/Danilo Krša

Elektropop duo “Nipplepeople” odložio je sve datume svoje regionalne “Softcore” turneje, u okviru koje su ih očekivali koncerti 20. marta u Domu omladine Beograda, 21. marta u “Čaurnici” u Kragujevcu i 26. marta u Domu kulture u Novom Sadu.

Novi datumi Nipplepeople koncerata su 4. jun Dom kulture u Novom Sadu (22.00) i 5. jun (21.00) “Amerikana” Dom omladine Beograda, dok će datum koncerta u Kragujevcu biti određen naknadno.

Ulaznice kupljene za prvobitne datume važe i za nove, i nije ih potrebno menjati. Ukoliko neko želi može ulaznicu vratiti na prodajnim mestima na kojoj je kupljena.

– “Nipplepeople” odgađaju sve datume Softcore turneje. Razlozi su privatne prirode i nemaju veze s aktualnim koronavirus odgodama…. Izvinjavamo se svima i zahvaljujemo na razumijevanju” – saopštili su Nipplepeople.

Pratite nas i putem iOS i  android aplikacije – Objektiv.rs

Izvor: Blic

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar