Prvi reket sveta Novak Đoković poražen je u polufinalu Olimpijskih igara u Tokiju od Aleksandra Zvereva sa 2:1.
Na kraju meča – emotivne scene. Zverev, koji je osvedočeni prijatelj Đokovića, obratio s e srpskom asu na mreži:
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
– Ti si jedan od najboljih igrača svih vremena. Izvini zbog ovoga – rekao je Zverev Novaku, još u suzama posle istorijskog rezultata.
Đoković ima ipak šansu za medalju, u subotu je na programu meč za bronzanu medalju protiv Španca Pabla Karena Buste.
BONUS VIDEO:







Teodore, nasmeja me "za medalju", a i uze mi reč iz usta...
Klinac pobedi i prvom reketu planete se izvinjava zbog toga. Ko je ovde lud? Da nije možda Beker krivac ya Noletovu sramotu? Ne, nije Beker krivac, kriv je Japan što nema piramide koje daju neophodnu energiju. A da nije možda kriv Vilander,se prepodobrio u poslednje vreme. Sve to treba ispitati. Sigurno će tatica, posle stručne analize, obavestiti svetsku javnost kao i u Srbiji.
izvini ali sam bolji i nemozes da me pobedis, nego samo da izgubis. cao. dobro mu je rekao bezveznjaku