Velika eksplozija protresla je kuće u nemačkom gradu Leverkusenu. Snimci sa društvenih mreža pokazuju ogroman stub dima koji se diže uvis.
Nemačka Federalna služba za civilnu zaštitu i pomoć u katastrofama (BBK) upozorila je javnost da zatvori svoje prozore i ostanu u kućama zbog strahova o opasnom curenju gasova.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
#Leverkusen #Explosion #Müllverbrennungsanlage der Bayer AG brennt! Fenster und Türen schließen! https://t.co/a0hLqiLWvs pic.twitter.com/v5FXqBCmd0
— Schockfünf (@FohlenJens) July 27, 2021
Jedna osoba “tvitovala” je da je osetila kako se kuća tresla u Bergiš Gladbahu, oko 10 kilometara od Leverkusena. Aplikacija za upozorenje Nina urgirala je ljude u distriktu Burig da uđu u kuće i zatvore sve prozore i vrata, preneo je “Dejli ekspres”.







Komentari (0)