Ingrid Oliveira “čekirala se” na društvenim mrežama da je stigla na Olimpijske igre koje se održavaju u Tokiju.
Prethodne Igre nisu joj baš ostale po lepom upamćene, pošto je ubrzo otkrivena njena romansa sa veslačem Pedrom Gonkalvešom, samo noć pred nastup u skokovima u vodu.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Njena cimerka je tada izjavila da ju je Oliveira izbacila iz sobe, da bi imala “maratonski” seks sa Gonkalvešom.
Ingrid je potom odlučila da progovori o celoj ovoj situaciji:
– Ispričaću vam istinu. Odvela sam Pedra u sobu, ali nisam nikoga izbacila iz nje zbog toga. I nisu me izbacili sa Igara. Nas dvoje smo u jednom trenutku hteli nešto više, kao i mnogi drugi. Bolt je u sobu odveo devojku koja nije imala akreditaciju, ljudi su otvarali Tinder profile kako bi flertovali – kaže ona.
– Ali, samo je moj slučaj procureo. Nisu nas izbacili jer smo imali besprekornu istoriju. Kad su mi rekli da će sve izaći u medije, plakala sam danima. Znam da sam pogrešila i toga sam svesna. Nisam zaslužila da se tako ponašaju prema meni. Cela priča je bila iskrivljena – izjavila je ova Brazilka svojevremeno.
BONUS VIDEO:





Komentari (0)