MENSUR izgoreo na sastanku: Vas sve treba IŠAMARATI! (VIDEO)

Psovao je sve redom

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
foto:ScreenShot/Youtube

Učesnici rijalitija Zadruga su danas imali sastanak na kome su svrstavali jedni druge u “dobre” i “loše” zadrugare.

Kao i na većini sastanaka i na ovom je došlo do konflikta, a ovoga puta Mensur je imao izliv besa na ostale zadrugare, kojima je čak zapretio šamarima:

-Vama treba sve najgore, unositi vam se u facu, šamarati vas. Nemojte šamare da vam lupam, majku vam j*bem u p*čku glibavu. Smradovi. P*šite k*rac, bre – rekao je Mensur zadrugarima koji ometaju sastanak.

Kako ga je većina zadrugara svrstala u one “loše” Ajdarpašić je nesumnjivo poludeo i zbog tog nakupljenog gneva, a Tara Simov stala je u njegovu odbranu:

-U suštini jeste dobar čovek, nije zlonameran, nije kvaran, neće da te gađa gde te najviše boli, to su najosnovnije stvari, koju ovde ljudi imaju – istakla je Simova.

Kako je sve ovo izgledalo pogledajte u sledećem videu:

Pratite nas i putem iOS i  android aplikacije – Objektiv.rs

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar