Dara Bubamara će napisati KNJIGU o svom životu: Pomoći će joj Olivera Balašević, MNOGI će se pronaći

Pevačica otkrila svoje planove

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: TV Kurir/printscreen , Youtube/Printscreen

Pevačica Dara Bubamara gostovala je u emisiji “Sceniranje”, pa je ovom prilikom otkrila da ima u planu da napiše knjigu o svom životu.

Kako je pevačica navela, u tome će joj pomoći žena pokojnog pevača Đorđa Balaševića, Olivera, koja je nedavno i sama napisala i objavila knjigu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Pretprošle godine na Mikonosu mi je palo na pamet: ‘Bože, kad bih ja napisala knjigu, pa šta bi sve to bilo tu!’ Ali ja ne bih pisala to kao da provlačim nekog i krijem imena. Ja bih baš sve onako otkrila, i zvala bi se “Moji principi”. Odustala sam od toga kad je krenula ova korona, ali u svakom slučaju baš sam pričala sa Oliverom Balašević i ona mi je rekla da će mi pomoći dosta oko toga kad budem htela da pišem – kaže Dara.

– Ako to bude, to će biti stvarno bum! Ja ću tu napisati sve i sve ću imenovati! Dosta njih ima da se plaši! Biće tu i dobro i loše – kaže kroz smeh pevačica.

Ona je naglasila da, ako bude realizovala knjigu ili će biti sve otkriveno ili knjige neće biti.

– Ja sam takva, ili radim nešto do kraja ili ga neću raditi uopšte – kaže.

Tragedija dotukla Daru Bubamaru: Pevačica sa SUZAMA u očima progovorila o velikim gubicima tokom KORONE

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar