Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić i najbolji teniser sveta Novak Đoković družili su se na teniskim terenima na Dorćolu.
Udovičić je sa najboljim teniserom današnjice, a možda i svih vremena, razgovarao o predstojećim Olimpijskim igrama u Tokiju, ali i o mnogim drugim temama, kao što su mladi u svetu sporta, ali i o trenutnom stanju u sportu usled pandemije koronavirusa.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Ministar Udovičić je posetio najboljeg tenisera sveta u okviri svojih poseta svih onih koji idu ove godine na Olimpijadu u Tokijo, a među njima će biti i Nole. Ministar je Đokoviću poželeo puno uspeha na predstojećem Rolan Garosu.
Olimpijske igre u Tokiju održaće se od 23. jula do 8. avgusta ove godine.
Đoković ima samo jednu želju u Beogradu: Oduševićete se Novakom!







Komentari (0)