Đoković ima samo jednu želju u Beogradu: Oduševićete se Novakom!

Direktor Serbia opena Đorđe Đoković govorio je u Jutarnjem programu TV Prva o turniru, eventualnom prisustvu publike, ali i o svom bratu Novaku. Iskreno i bez uvijanja Đorđe je govorio o gorućim temama: Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs – Presrećni smo što smo vratili tenis u Beograd i to u ovolikom broju turnira. Žao mi je … Nastavi sa čitanjem Đoković ima samo jednu želju u Beogradu: Oduševićete se Novakom!