Opet taj Nikola: Dabl-dabl mašina rešila derbi, konačno mirno veče u “gradu anđela” (VIDEO)

Dejvis drži LA u igri

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: EPA-EFE/JOHN G MABANGLO

Košarkaši Čikaga savladali su u lokalnom derbiju Detroit 108:96 i to na krilima crnogorskog reprezentativca Nikole Vučevića.

On je bio prva zvezda pobedničkog sastava sa dabl-dabl učinkom od 29 poena i 16 skokova, što je samo jedan koš manje od najefikasnijeg Zaka Levina, koji nije doprineo na taj način u ostalim kategorijama.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Ipak, u centru pažnje američke košarkaške javnosti bio je okršaj LA Lejkersa i Finiksa, u kojem je slavio tim iz Los Anđelesa 123:110, prekinuo niz poraza i ostao u trci za mesto u plej-ofu.

Posle poraza od Portlanda u prošlom meču pali su na sedmo mesto koje vodi na plej-in turnir, ali sada su trijumfom nad drugom ekipom Zapada došli u mnogo bolju poziciju, pa i dalje mogu da se nadaju direktnom odlasku u doigravanje.

Entoni Dejvis je ubacio 42 koša, uz 12 skokova i bio je najbolji akter ovog duela.

U ostalim mečevima Minesota je pobedila Orlando 128:96, dok su Pelikansi bili bolji od Šarlota 112:110.

Bjelica sa klupe gledao pobedu Majamija: Boston zakomplikovao svoj put ka plej-ofu

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar