Epilog žestoke svađe u Zadruzi, Maja tužila Mateju! (VIDEO)

Doživela poniženje...

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
foto: ScreenShot YouTube

Kao i svakog dana Veliki šef šalje učesnicima rijaliti programa “Zadruga 3” pismo, a pročitao ga je ovonedeljni vođa Stefan Kandić.

Maja Tari: Narkomanka si i ja imam dokaz za to!

Dragi zadrugari, Maja je tužila Mateju, jer se oseća poniženo. Ona je prihvatila njegovo udvaranje na sinoćnoj žurki, zbog čega je sada osramoćena i ponižena. Sudija je Mensur, porota komentariše. Suđenje može da počne. Pozdrav, Veliki šef – glasilo je pismo.

Pogledajte detaljnije u video-prilogu u nastavku teksta.

Pratite nas i putem iOS i  android aplikacije – Objektiv.rs

Izvor: Pink

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar