Kao i svakog dana Veliki šef šalje učesnicima rijaliti programa “Zadruga 3” pismo, a pročitao ga je ovonedeljni vođa Stefan Kandić.
Dragi zadrugari, Maja je tužila Mateju, jer se oseća poniženo. Ona je prihvatila njegovo udvaranje na sinoćnoj žurki, zbog čega je sada osramoćena i ponižena. Sudija je Mensur, porota komentariše. Suđenje može da počne. Pozdrav, Veliki šef – glasilo je pismo.
Pogledajte detaljnije u video-prilogu u nastavku teksta.
Pratite nas i putem iOS i android aplikacije – Objektiv.rs



Komentari (0)