Naravno, prvo nam svima na pamet padne Luis Suarez i njegovo grickanje Branislava Ivanovića, a onda i ona situacija kada je ugrizao Kjelinija na SP-u u Brazilu 2014. godine.
Ali jedan fudbaler francuskog niželigaša malo je preterao u tome.
Noćna mora svakog napadača: Srčani udar okončao karijeru legendarnog golmana! (VIDEO)
Soetrič i Tervil su igrali napetu utakmicu na rubu masovne tuče, a nakon utakmice je do nje i došlo.
Sukobilo se nekoliko igrača, među njima je bio i fudbaler Tervila koji je htio da ih razdvoji i primiri, a onda ga je u tim trenucima odjednom neimenovani igrač Soetriča ugrizao ga za penis!
Kakva “zver”! Fudbaler umalo oborio svetski rekord u sprintu!
Završio je u bolnici uz 10 šavova na svojoj muškosti, a “zločinac” je dobio oštru kaznu i zabranu od čak pet godina bavljenja fudbalom.
“Sve se dogodilo na parkingu pored stadiona. Došlo je do verbalnog sukoba, a onda i fizičkog. Retkost je da igrači dobiju kaznu od nekoliko godina. Slučaj je bio izuzetno nezgodan, sigurno je postojala i neka doza napetosti jer su osmesi sa lica disciplinskog odbora vrlo brzo nestali”, rekao je Emanuel Sailing, portparol lige.
Zato je najveći ikad: Novinarka otkrila šta Hrvati misle o Novaku, njegov odgovor je oduševio sve!
Iako je samo želeo da “odboluje”, kaznu je dobio i povređeni igrač Tervila koji će sa travnatog terena odsustvovati šest meseci.
Njegova ekipa je remizirala (1:1) i osvojila prvi bod ove sezone, ali to im je izuzetno slaba uteha s obzirom na to da ih je Savez kaznio sa 200 evra zbog propusta u organizaciji i nedostatka redara, pa su im oduzeli dva boda.
Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs







Komentari (0)