Lepa Lukić zbog korone zatvorena u kući, ne može ni u Kanadu: Stanje se POGORŠALO, sve je NEIZVESNO

"U kuću ne primam nikoga, samo sestriće kada dođu da me obiđu", ističe folk legenda

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Youtube

Popularna pevačica narodne muzike Lepa Lukić zbog epidemije koronavirusa ne napušta dom bez preke potrebe, a gosti joj ne dolaze.

“Izađem, uradim nokte, odem do prodavnice, do apoteke, šta ću. Ne idem po kafićima, u gužvu. U kuću ne primam nikoga, samo sestriće kada dođu da me obiđu. Eto, ni rođendan nisam slavila jer nije vreme da se ide u restoran da se slavi. Ne putujem nigde, a ovi što ne izlaze iz aviona neka ih”, otkrila je pevačica za “Star”.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Vlasnica hita “Srce je moje violina” kaže i da je čeka put u Kanadu, ali da je sve veoma neizvesno zbog situacije u toj zemlji.

Lepa Lukić danas puni 81 godinu! Da li ste znali njeno PRAVO IME?

“Za Kanadu je trebalo da odem u septembru, ali nisam išla zbog korone jer ne mogu da sedim u avionu sa 300 ljudi tako dugo. Sada u februaru ističe drugih šest meseci kada bi trebalo da odem da se javim tamo, ali videću. Ja sam bukirala kartu, ali je sve neizvesno”, kaže Lepa za pomenuti magazin.

“Stanje se pogoršalo, došao im je neki virus iz Engleske koji je još gori i smrtonosniji. Zemlja je potpuno zatvorena, ništa ne radi. Ako tako ostane, onda ništa od puta. Zbog takve situacije oni ne bi trebalo mene da diraju još uvek”, priča pevačica i dodaje:

Lepa Lukić otkrila zbog čega NIJE MOGLA da ima decu, pa isprozivala mlađe koleginice: One su nesrećne!

Izvor: Objektiv.rs, Star

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar