Britanac Ian Džons samo je želeo da pomaže drugim ljudima. Sada se zbog svoje velikodušnosti bori za sopstveni život.
Početkom godine došao je u indijsku državu Radžastan kako bi učestvovao u humanitarnim misijama, ali već posle 20 dana oboleo je od malarije, a zatim i od denga groznice.
Trebalo mu je nekih mesec i po dana da se oporavi od svega. Kako je stao na noge, tako je počela u martu epidemija koronavirusa.
Nakon mesec dana, Ian je osetio slabost organizma, a posle pojave temperature, otkrio je da je zaražen koronavirusom.
Najluđe padanje ispita ikada: Polagala od kuće, a onda joj je ĆUFTA pala na tastaturu i dogodio se haos!
Dok je ležao u kući, društvo mu je pravio pas Roki. Jedne večeri pas je lajao nekoliko minuta bez prestanka.
Ian je ustao i krenuo da pomazi Rokija, a tada ga je ujela kobra! Nesrećni čovek je posle nekoliko sati oslepeo i postao delimično paralizovan.
Ian se danas polako oporavlja i vraća mu se malo po malo vid, ali na sve to – ponovo je zaražen koronavirusom.
Ima li kraja njegovim nevoljama?
Ćao, nema ga više: Htela da napravi selfi u vazduhu, a onda joj iz ruke ispao nov telefon (VIDEO)







Komentari (0)