Da li ste znali ko je napisao poslednju pesmu Šabanu Šauliću? Iznenadićete se! (FOTO+VIDEO)

Kompozitorka se prisetila saradnje sa njim i njihovog poslednjeg susreta

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto:ScreenShot YouTube

Malo je poznata činjenica da je poslednju pesmu koju je otpevao Šaban Šaulić “Nemam više nikoga” napisala njegova koleginica Aleksandra Kovač.

U poslednjem intervjuu, koji je pevačica dala, prisetila se saradnje sa njim i njihovog poslednjeg susreta.

Šabanova udovica spakovala stvari i iselila se iz kuće na Dedinju!

– Šaban je bio gospodin, na mene je ostavio ogroman utisak. Upoznali smo se u muzičkom studiju. Stigao je umoran pošto je proveo ceo dan na snimanju emisije – prisetila se Aleksandra.

 

Погледајте ову објаву у апликацији Instagram

 

Nivo zagadjenja u Beogradu je alarmantan. Narucite sebi i svojoj deci maske protiv zagadjenja putem interneta. Zastitite svoje zdravlje. #zdravlje #zagadjenje #beograd #srbija

Објава коју дели Aleksandra Kovac (@aleksandrakovac) дана

– Popričali smo kratko pre nego što je ušao u sobu za pevanje. Posle jednog sata, koliko smo radili, znala sam da je otpevao nešto najbolje u karijeri. Izašao je iz sobe sa velikim osmehom i rečima: “Ovo je najteža pesma koju sam ikad otpevao, slomila me je”. Pali smo jedno drugom u zagrljaj i neko vreme tako stajali. Osetila sam ogromnu tugu u tom čoveku – dodala je Kovačeva.

– Bila mi je velika čast što neko ko svojim glasom dopire do najudaljenijih delova ljudske duše peva moju pesmu.

 

 

 

Izvor: Alo

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar