Srpski reprezentativac Dušan Vlahović odbio je zvaničnu ponudu Bešiktaša, prenose sportski mediji. Klub iz Istanbula ponudio je doskorašnjem napadaču Juventusa petogodišnji ugovor do 2029. godine, vredan osam miliona evra po sezoni, uz dodatna dva miliona evra na ime bonusa.
Ipak, Vlahović, koji je trenutno slobodan igrač nakon isteka ugovora sa torinskim klubom, odlučio je da ne ulazi u pregovore sa turskim timom, pošto namerava da sačeka ponude iz finansijski i takmičarski atraktivnijih liga tokom letnjeg prelaznog roka.
U isto vreme, španski list „Mundo Deportivo“ navodi da je Barselona obnovila interesovanje za srpskog centarfora. Iako Vlahović nije primarna meta katalonskog kluba – jer uprava na „Kamp Nou“ u prvom planu želi Hulijana Alvareza iz Atletiko Madrida – taj transfer je u ovom trenutku finansijski nerealan.
Zbog toga Vlahović ostaje jedna od najtraženijih opcija na evropskom tržištu. Podsetimo, srpski napadač je prošle sezone u Seriji A zabeležio 19 nastupa i postigao sedam golova.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)