Mira Andrejeva nastavila je svoj impresivan pohod na Rolan Garosu i plasirala se u polufinale.
Mlada ruska teniserka još jednom je pokazala ogroman talenat i zrelost, pošto je u četvrtfinalu uništila Soranu Kirsteu 2:0 (6:0, 6:3), a najzanimljivije detalje sa ovog meča možete pogledati OVDE.
Andrejeva je od početka meča nametnula svoj ritam i kontrolisala dešavanja na terenu, a ceo duel trajao je samo 57 minuta.
Rumunka je pokušavala da pronađe način da ugrozi jednu od najtalentovanijih teniserki današnjice u drugom setu, ali nije uspela da zaustavi nalet mlade Ruskinje.
Veliki rezultat napravila je i Marta Kostjuk koja se pobedom nad Elinom Svitolinom od 2:1 u setovima plasirala u polufinale Rolan Garosa, a najinteresantnije detalje sa ovog meča možete pogledati OVDE.
Ukrajinska teniserka je savladala svoju sunarodnicu za sat vremena i 49 minuta. Po setovima je bilo 6:3, 2:6, 6:2 i tako je Marta Kostjuk zakazala duel u polufinalu sa ruskom igračicom Mirom Andrejevom.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)