Petogodišnja devojčica, poreklom sa Kube, koja je nestala danas u Novom Sadu, pronađena je, saznaje “Blic”.
Kako “Blic” piše, ona je bila kod drugarice.
Podsetimo, devojčica je poslednji put viđena na Bulevaru oslobođenja sa svojom majkom, a onda je krenula ka svojoj kući, kada je poslednji put i viđena.
U potragu su bili uključeni brojni građani i vaspitačica iz vrtića u koji ide devojčica.
Potraga je trajala skoro tri sata.
BONUS VIDEO:







Како је виђена са мајком а нестала? Где јој је била мајка кад је она нестала?!? Потпуно нејасно.