Novosadskoj policiji je danas oko 15.30 sati prijavljen nestanak petogodišnje devojčice.
Petogodišnja devojčica Natali nestala je danas u Novom Sadu.
Kako se nezvanično saznaje, nestala devojčica je poslednji put viđena na Bulevaru oslobođenja.
Devojčica je u vreme nestanka u Novom Sadu bila sa mamom, a njeni roditelji su odmah prijavili policiji da je nema.
Ukoliko imate informacije o nestaloj devojčici odmah javite policiji na 192.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)