Nemački reprezentativac Isak Bonga mogao bi da napusti Humsku već ovog leta. Iako je bio motor ekipe u prethodnom periodu, sjajne partije u Evroligi (9,9 poena i 14,3 indeksnih poena po meču) nisu promakle evropskim velikanima.
Kako prenosi grčka SDNA, pored NBA skauta koji ga odavno prate, u trku su se ozbiljno uključili Panatinaikos i Olimpijakos.
Bonga u ugovoru ima izlaznu klauzulu uz obeštećenje, što atinskim “teškašima” ne predstavlja problem, pa bi crno-beli uskoro mogli ostati bez svog najboljeg pojedinca.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)