Žocov tim dobija podršku: On je otputovao sa crno-belima u Dubai, čeka se odluka da li će na teren

Bivši NBA košarkaš je poslednji meč za crno-bele odigrao još 9. oktobra

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Instagram/partizanbc

Košarkaši Partizana se posle bolnog poraza od Barselone u 8. kolu Evrolige, okreću obavezama u ABA ligi, gde ih čeka još jedan meč protiv evroligaša, pošto gostuju Dubaiju u Koka kola Areni u ponedeljak u 17.00 časova.

Kako prenosi Meridian sport, dobra vest je da se među putnicima za Ujedinjene Arapske Emirate našao i Šejk Milton.

Bivši NBA košarkaš je poslednji meč za crno-bele odigrao još 9. oktobra, proveo 18 minuta na parketu u trijumfu nad Anadolu Efesom, pa je propustio narednih osam mečeva zbog povrede.

Kako stoje stvari, na putu je da se vrati na parket, nakon što je trenirao sa timom i krenuo put Dubaija. Ostaje da se vidi u kojoj meri će pomoći ekipi Željka Obradovića protiv sastava Jurice Golemca.

U svakom slučaju, velika stvar za crno-bele, koji su posle njegove povrede ostali i bez Karlika Džonsa. U međuvremenu je angažovan Nik Kalates, a rotacija bi uskoro mogla da se proširi i za bivšeg igrača Los Anđeles Lejkersa.

BONUS VIDEO

Izvor: Meridian Sport

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar