RMC Sport javlja da će se lopta u Ligi šampiona prvo zakotrljati u Torinu.
Ovogodišnja Liga šampiona se vraća 8. avgusta utakmicom između Juventusa i Liona – tvrdi francuski list “RMC Sport”.
Iako još nema zvanične potvrde, “RMC Sport” javlja da su čelnici UEFA u sredu ujutru održali video konferenciju na kojoj su ponovili želju da se postojeća sezona nastavi.
Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Instagram – Objektiv.rs
UEFA želi da okonča Ligu šampiona i Ligu Evrope, a mogući nastavak takmičenja zakazan je za početak avgusta, što bi se poklopilo sa početkom nacionalnih prvenstava.
Kako javlja Radio Monte Karlo, koji se poziva na “izvore bliske UEFA”, u sredu su održani sastanci funkcionera UEFA i čelnih ljudi vodećih evropskih klubova.
Prema tom izvoru, UEFA namerava da se revanš meč šesnaestine finala između Juventusa i Olimpika iz Liona održi 8. avgusta, ako se ispune bezbednosni uslovi.
Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs
Ovaj datum, naravno, nije prevelika novost jer se već ranije o tome pisalo u Engleskoj i Italiji.
Ali, osim tog datuma, drugih detalja nema, kao što bi, na primer, bio format ostatka takmičenja ili da li bi se igrali dvomeči ili po jedna utakmica.
Lion je u prvoj utakmici pobedio 1:0, tako da bi Juventus u Torinu morao da juri rezultat.







Komentari (0)