Murinjo napravio posao veka: Roma potpisala najtraženijeg igrača Evrope do 2027. godine!

Zaniolo je u Rim došao iz Intera 2018. godine

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: EPA-EFE/Malton Dibra

Strepeli su navijači Rome ovog leta da bi njihov miljenik Nikolo Zaniolo mogao da napusti “Olimpiko”.

Pominjala se njegova selidba u redove Juventusa, želeo ga je i Konte u Totenhemu, ali strelac pobedonosnog gola u finalu Lige konferencije odlučio je da ostane veran “vučici”.

Kako javljaju mediji u Italiji 23-godišnji reprezentativac Italije produžiće ugovor sa Romom i ostati u Rimu do 2027. godine.

Ova odluka ofanzivca posebno je obradovala Žozea Murinja. Portugalski stručnjak više puta je isticao koliko mu Zaniolo znači i da se nada njegovom ostanku, želja će mu se po svemu sudeći ispuniti.

Zaniolo je u Rim došao iz Intera 2018. godine u transferu vrednom 4.500.000 evra. Za četiri godine odigrao je preko 100 utakmica za “vučicu” i postigao 22 gola uz 15 asistencija i postao reprezentativac Italije.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar