Jednom putniku biće AMPUTIRANA NOGA: Poznato stanje povređenih Srba u nesreći u Bugarskoj

Nesreća se dogodila 216 kilometara od Sofije, kod Stare Zagore

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Facebook

Više od 10 osoba osoba je povređeno u nesreći koja se večeras dogodila u Bugarskoj kada je autobus šabačkih registarskih oznaka sleteo u kanal pored puta. Prema poslednjim informacijama, dve osobe su u teškom stanju.

– U Univerzitetsku bolnici u Staroj Zagori primljeni su povređeni u nesreći – saopštio je direktor bolnice Jovčo Jovčev.

Prema njegovim rečima, najmlađe povređeno dete ima 6 godina, a najstarije 17 godina.

– Trojica od njih imaju teže modrice i ogrebotine, idu na skener radi razjašnjenja dijagnoze – dodao je on.

Prema njegovim rečima, jednom od povređenih odraslih – muškarcu, biće amputirana jedna noga.

O slučaju se oglasilo i Tužilaštvo.

– Uzroci nesreće će se dalje utvrđivati, za sada imamo vrlo malo informacija. Ono što znamo jeste da su dve osobe u teškom zdravstvenom stanju – rekla je za BTV Sijka Mileva, glavni portparol Tužilaštva

Kako je navedeno, deca su putovala iz Nesebara i članovi su folklornog ansambla JU-LIRA iz Srbije. Većina je iz Batajnice, navodi bugarski portal i dodaje da su svi putnici državljani Srbije.

Na lice mesta stigla su dva vozila hitne pomoći, vatrogasna jedinica i nekoliko policijskih vozila.

Nesreća se dogodila 216 kilometara od Sofije, kod Stare Zagore.

BONUS VIDEO:

Izvor: Radio Plovdiv

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar