Nova “Zadruga” počinje u septembru: Šuška se da su krenuli PREGOVORI sa ovim poznatim učesnicima

Mnogi učesnici su već učestvovali u rijaliti programima

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Shutterstock, Pink/Screenshot

Nova sezona rijaliti programa „Zadruga” počinje u septembru, a uveliko se šuška da će se na imanje u Šimanovcima useliti neki od najintrigantnijih sadašnjih i bivših učesnika.

VETERANI

U ružičasti imaginarijum na jesen će se, navodno, opet useliti iskusni rijaliti igrač Kristijan Golubović zajedno sa trudnom verenicom Kristinom Spalević, a u igru se vraća i starletaAleksandra Subotić sa ocem Karađorđem. Mesto je, navodno, rezervisao i kaskader Uroš Ćertić, koji je u žiži interesovanja nakon priznanja da je voditeljki „Slagalice” Mariji Veljković rasturio brak. Šuška se i da produkcija pregovara sa najintrigantnijim parom iz aktuelne sezone, Dalilom Mujić i Filipom Carem, a ukoliko uđe u sledeću sezonu, Dalila će dobiti najveći honorar u istoriji rijalitija.

Produkcija polaže nade i u Lepog Miću, koji je postao zaštitni znak „Zadruge” s obzirom na to da je redovni učesnik od prve sezone, a pevačica Zorica Marković priznaje da će poziv produkcije oberučke prihvatiti:

–  Uvek sam pričala ono što mislim. Pokazaću ko je mama rijalitija- izjavila je nedavno Zorica.

NOVA LICA

Pored proverenih majstora rijaliti igre, izvori Objektiva tvrde da će u šestoj sezoni među učesnicima biti velikih iznenađenja.

OSTATAK OVOG I MNOGE DRUGE TEKSTOVE ČITAJTE U SUTRAŠNJEM OBJEKTIVU.

Pišu: Aleksandar Dačić i Ines Grk

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (1)

  1. Ovo već postaje degutantno,istrošeni likovi koji glumataju a niko od njih nije zabavan,sve se svodi na svađe,spletke a Dalila bila predmet sprdnje u parovima,bila ružna,tanke usne,nos kao sličuga,zubi katastrofa,a u zadruzi glumatala zaljubljenist u Cara da bi se oprala što je prevarila muža,dobila uvećanje nedeljnog honorara za 1000 evra,toliko joj je vredeo brak i veza od pet godina,

    Odgovori

Ostavite komentar