Tajkunski mediji na sve načine pokušavaju da stravičnim lažima zaštite ministra odbrane Nebojšu Stefanovića!
Naime, portal N1 objavio je tekst u kome Više javno tužilaštvo za pomenut medij kaže da nije izdalo nalog za saslušanje bivše sekretarke MUP Dijane Hrkalović i Nebojše Stefanovića, iako je istina sasvim drugačija!
Inače, N1 je Više javno tužilaštvo ovaj odgovor dostavilo još juče međutim oni su ga tek danas objavili nakon poziva policije Hrkalovićevoj i Stefanoviću za saslušanje, što je jasna namera ovog medija da se zaštiti Nebojša Stefanović.
Više javno tužilaštvo naložilo je Sektoru unutrašnje kontrole policije da proveri sve navode Dijane Hrkalović u vezi sa prisluškivanjem predsednika Srbije Aleksandra Vučića i slučaj “Jovanjica” od strane Nebojše Stefanovića i saopštili da, iako su izdali nalog, oni nisu nadležni za ovaj slušaj, već Tužilaštvo za organizovani kriminal.
Tajkunski mediji su na potpuno sumanut način izvrnuli suštinu i istinu ovih navoda ističući da je Više javno tužilaštvo reklo da oni nisu izdali nalog, što je apsolutna laž!
Podsetimo, Više javno tužilaštvo u Beogradu je u ponedeljak, 20. juna, po službenoj dužnosti naložilo Sektoru unutrašnje kontrole (SUK) MUP-a da prikupi informacije i obaveštenja u vezi sa postupanjem načelnika Odeljenja za borbu protiv droga UKP Beograd, Slobodana Milenkovića poznatog kao Mali Senta.
Dijana Hrkalović je u ekskluzivnom intervjuu za Objektiv izjavila da Mali Senta “radi drogu”.
– Čujem da sad on radi drogu. Ovde čisti, ovde radi. Jedva čekam, kad se to otkrije, šta će tad opozicija da priča o njemu i da li će im i tada biti heroj – rekla je ona.
Takođe, Hrkalovićeva je optužila bivšeg ministra policije Nebojšu Stefanovića da stoji iza prisluškivanja predsednika Srbije Aleksandra Vučića, kao i da je montirao aferu “Jovanjica” i štitio vođu kriminalnog klana Veljka Belivuka.
BONUS VIDEO:




Komentari (0)