Bivši prvi čovek Formule 1 Berni Eklston je uhapšen u sredu uveče u Brazilu, prenose strani mediji.
Policija je privela Eklstona u trenutku kada je trebalo da se ukrca u prvatni avion, kojim je hteo da otputuje u Švajcarsku.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Razlog je činjenica da je policija u njegovom prtljagu pronašla pištolj za koji nije imao dozvolu.
Eklston je policiji priznao da poseduje pištolj, ali je rekao da nije znao da je u tom trenutku u njegovom prtljagu.
On je posle saslušanja platio kauciju, posle čega mu je dozvoljeno da otputuje u Švajcarsku.
Eklston je oženjen Brazilkom Fabijanom Eklston, koja je potpredsednica FIA i članica Svetskog saveta za motorni sport. Oni su u maju zajedno prisustvovali na nekoliko događaja koji se održavaju u ovoj južnoameričkoj državi, uključujući i lokalnu trku automobila u selu, koje se nalazi u blizini Sao Paula.
BREAKING: Reuters are reporting that Bernie Ecclestone was arrested in Brazil late on Wednesday for illegally carrying a gun while boarding a private plane to Switzerland. pic.twitter.com/aAvg1GWytH
— Sky Sports News (@SkySportsNews) May 26, 2022
Bonus video:
Kakve reči Čovića pred Partizan: “Reagovaćemo ako pokušaju da reše finale van terena”







Komentari (0)