Nekadašnji kapiten Partizana i jedini trener u istoriji koji je vodio Real Madrid, Atletiko i Barselonu, Radomir Antić, preminuo je u 72. godini.
Pomenuti klubovi, potom FS Srbije, svi bitni faktori u srpskom, pa i svetskom fudbalu, oprostili su se od jednog od najboljih stručnjaka sa ovih prostora.
“ZBOG TEBE SMO BILI JOŠ VEĆI RIVALI”! Oproštaj Reala, Barse i Atletika od Antića (FOTO)
Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs
Od Radomira Antića se oprostio i čovek koji je košarkašima iz ovog dela Evrope raskrčio put do NBA lige, a trentuno čelnik Sakramento Kingsa i još jedna legenda Partizana, Vlade Divac.
Cast mi je da sam velikog čoveka, sportistu, i humanistu imao u svom životu I u životu svoje porodice kao bliskog prijatelja. Moje iskreno saučešće celoj porodici Antić. Pocivaj u miru Antara pic.twitter.com/wcadbb2LVO
— Vlade Divac (@bgoodvlade) April 6, 2020
Pratite nas i na društvenim mrežama Facebook i Instagram – Objektiv.rs







Komentari (0)