Britanac Piter Mekdonald (81) tvrdi da je nasukanje mrtvih morskih životinja na obalama Velike Britanije još jedno biblijsko proročanstvo koje se ispunjava.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
On čvrsto veruje u upozorenja izdata u osmom poglavlju Otkrovenja starog zaveta od kada je bio svedok da je “lopta u plamenu” pala u blizini njegove kuće u Lankaširu.
Navodi takođe da se događaji u svetu odvijaju jedan po jedan u skladu sa onima navedenim u jezivom biblijskom odlomku.
– Nedavni pomor morskih bića, rakova i morskih zvezda na obalama Velike Britanije nedaleko od Soltberna očigledno je najnoviji deo Božjeg dela – rekao je Piter za Dejli star.
To se najpre desilo u oktobru prošle godine, a potom i u januaru 2022. godine, a stručnjaci još ne mogu sa sigurnošću da utvrde šta je dovelo do pomora.
Mekdonald veruje da su incidenti ispunjenje biblijskog proročanstva direktno iz Knjige Otkrovenja.
– Trećina mora se pretvorila u krv, trećina živih stvorenja u moru je umrla, a trećina brodova je uništena – glasi Otkrovenje 8, navodi Piter.
On je rekao da nakon što je gledao meteorit kako pada u izvor 1997. i prošlogodišnjih razornih šumskih požara u Kaliforniji, fenomen na severoistoku Engleske dokazuje da su se proročanstva obistinila.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)