Oglasio se Francuz nakon užasavajućeg snimka zlostavljanja životinja: Preti mu i zatvor (VIDEO)

Moja porodica ih obožava i ovo je bio incident koji se nikad više neće ponoviti

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: EPA-EFE/FRANCK FIFE / POOL MAXPPP OUT

Na internetu je viralan postao video-zapis na kojem bivši fudbaler Čelsija Kurt Zuma šutira i udara svoju mačku, što je naravno naišlo na veliki broj osuda i negativnih komentara.

Nakon svega, Kraljevsko udruženje za zaštitu životinja oduzelo mu je mačke, a kažnjen je i sa 250.000 funti od strane Vest Hema, njegovog sadašnjeg kluba, odnosno neće primiti platu dve sedmice.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Ono što najviše treba da ga brine, pored očiglednog manjka ljubavi i empatije, jeste zakon u Francuskoj, čiji je Zuma državljanin, prema kojem zbog nasilja nad životinjama može završiti u zatvoru do četiri godine.

Ni sam Vest Hem nije prošao bez posledica. Osiguravajuće društvo “Vitaliti” suspendovalo je sponzorski ugovor s londonskim klubom, što će sigurno izazvati dodatni bes prema Zumi od strane čelnika “Čekićara”.

Zuma se nakon užasnog snimka javno izvinio svima i ističe da on i njegova porodica obožavaju mačke.

– Želim se izviniti za svoje postupke. Nema opravdanja za moje postupke i zaista se kajem. Žao mi je zbog svih koje je ovaj snimak uznemirio. Želim vas uveriti da su naše dve mačke dobro i zdravo. Moja porodica ih obožava i ovo je bio incident koji se nikad više neće ponoviti – rekao je Francuz.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar