Boris Tadić o Ponošu i Jankoviću: Oni su Đilasovi nametnuti kandidati, to je OPASNO (VIDEO)

To su desničarski kandidati, istakao je Tadić

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen

Predsednik Socijaldemokratske stranke Boris Tadić gostujući u jednoj emisiji prokomentarisao kandidate lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa, predsedničkog kandidata, bivšeg načelnika Generalštaba Zdravka Ponoša i kandidata za gradonačelnika Beograda Vladetu Jankovića.

– Imam ogroman problem sa kandidovanjem i Jankovića i Ponoša za te pozicije u Beogradu i Republici od strane tog Đilasovog političkog bloka zato što su to desničarski kandidati. Taj blok je nametnuo jedno ideološko kandidovanje, jednu vrednosnu liniju. Postoji opasnost od ovakvog nametanja predsedničkog kandidata u čemu učestvuju pojedini analitičari i takozvani nezavisni mediji. Postoji opasnost od takve političke tehnike da će se suziti biračko telo i da nema šanse da se otvori mogućnost drugog izbornog kruga sa Aleksandrom Vučićem – rekao je Tadić.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Ovo je još jedan jasan pokazatelj kakvo rasulo vlada u opoziciji, gde Đilas u medijima pod svojom uredničkom kontrolom pokušava da svoje kandidate i svoju kolonu predstavi kao jedinu opoziciju.

Podsetimo, Zdravko Ponoš će biti predsednički kandidat Đilasove SSP, a pored NATO generala koji je upropastio Vojsku Srbije kao predsedničkog kandidata, nosilac Đilasove liste na parlamentarnim izborima biće Marinika Tepić.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar