Ruška Jakić važi za javnu ličnost koja nikada nije želela da izgubi svoj identitet i da se prikloni estetskim korekcijama.
Poznajemo je kao damu od stila, po stavovima koji odudaraju od balkanskih standarda, a čuvena je njena izjava: „Dobro jutro, lepotice“, koju izgovara svakog jutra kada ustane iz kreveta i pogleda se u ogledalo.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Прикажи ову објаву у апликацији Instagram
Naime, kao što se može primetiti, oduvek je nosila kratke, muške frizure, uvek je bila doterana sa ukusom, a nije tajna ni da je pobornica prirodnog izgleda i da ne voli estetske korekcije.
– Nekada su ovim gradom šetale žene za kojima su muškarci stvarno gubili glavu. Danas više ne znaš od silikona… Svi imaju višak silikona a manjak pameti, i to je njihova ulaznica. Nikada ne bih želela da izgubim svoj identitet. Ne mogu da verujem da neko do te mere može da promeni lični opis – ispričala je nedavno Ruška u jednoj od emisija.
Jakićeva se udavala i razvodila tri puta, a nedavno je u javnosti ispričala da je i četvrti brak na pragu, te da je zaprošena.
– Mene je zaprosio jedan grof. Morala sam da odložim udaju zbog korone, jer treba da dođe pola sveta, preko 1.000 zvanica – izjavila je Ruška jednom prilikom.
BONUS VIDEO:
Bila i ostala ruzna. Neukusno je postavljati njene slike, osim ako je izgubila razum pa joj prija.
Svaka čast, žena je legenda
Gazi Ruška devetu deceniju, ali gazi i ova nju!