Triler završnica na “San Siru”: Specija u nadoknadi šokirala Milan za nova tri boda!

Neverovatan meč je viđen na severu Italije

Fudbaleri Milana na iznenađenje svih poraženi su sa 1:2 na svom terenu od Specije u okviru 22. kola italijanske Serije A.

U prvih 45 minuta današnjeg meča Milan je stvorio nekoliko dobrih šansi, ali golman gostiju bio je na visini zadatka.

Kapitulirao je tek u samoj završnici poluvremena. Prvo je Teo Ernandez očajno šutirao i promašio čitav gol sa bele tačke, ali nedugo nakon toga spektakularan gol Rafaela Leaa, koji je lobovao golmana i pokazao da je u sjajnoj formi.

U 64. minutu neopreznost Milanove “skrpane” odbrane i Agudelo donosi izjednačenje, a nakon toga “Rosoneri” više ne uspevaju da postignu gol, pa ostaju bez pobede i naravno usledilo je veliko razočarenje na tribinama.

U nadoknadi jedna neobična situacija. Mesijas je postigao evrogol, ali je sudija prethodno dosudio faul u korist Milana, što je razbesnelo igrače domaćeg tima pošto je jasno mogao pustiti prednost, ali nije to učinio.

Ibrahimović je gađao sjajno iz slobodnog udarca, ali je odbranio danas raspoloženi golman Specije.

I onda u zadnjim sekundama, kontra Specije, koja praktično ni iz čega dolazi do velika tri boda.

Gijasi je ni kriv ni dužan pogodio u 96. minutu za 1:2. Kamere su u tom momentu uhvatile Ibrahimovića, on se od muke samo smejao.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Milan rutinski slavio na nezgodnom gostovanju: Nastavljaju poteru za gradskim rivalom