Agonija kakva se ne pamti u svetu tenisa. Australijan open nije ni počeo, a iza Đokovića je veoma naporan period.
I dalje se ne zna da li će igrati na prvom grend slemu u sezoni, pošto mu je danas po drugi put uknuta viza za boravak u Australiji.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Ekspresno je održano suđenje, a očekuje nas još mnogo nezivesnoti dok ne dočekamo konačnu odluku.
Pred Đokovićem je mnogo toga, a evo kakvi su mu tačni planovi za naredan vikend.
– U subotu u 8 ujutro (22 sata u petak po srednjeevropskom vremenu) zakazano je saslušanje sa zvaničnikom granične službe.
– Posle saslušanja Đoković će veći deo vremena biti u pritvoru (nije poznata lokacija), s tim da ima dopuštenje da od 10-14 sati provede vreme sa svojim pravnim zastupnicima i pripremi plan odbrane.
– U nedelju od 9 sati zakazano je saslušanje nakon kojeg će biti doneta konačna odluka Suda o njegovom ostanku u Australiji.
Ukoliko Đoković uspe da pobedi Australiju, već u ponedeljak ga očekuje duel prvog kola sa Miomirom Kecmanovićem.
Bonus video:
Đokovićev slučaj na Federalnom sudu: Posle saslušanja u 22h, odmah ide u pritvor! (VIDEO)







Komentari (0)